Navigation

Team indeling Jeugd

CEC JO19-1 1e klasse 01
Emmen JO19-1
sc Erica JO19-1
HZVV JO19-1
Fc Ter-Apel’96 JO19-1
SJO JVZ JO19-1
Drenthina JO19-1
DZOH JO19-2
De Weide JO19-1
Valthermond JO19-1
Sweel JO19-1
Twedo JO19-1
CEC JO19-1

CEC JO17-1 2e Klasse 01
Emmen JO17-2
SVBO JO17-2
SJO NWVV/Titan JO17-1
DZOH JO17-3
VCG JO17-1
SVV’04 JO17-1
Fc Klazienaveen JO17-2
Valthermond JO17-1
Nieuw Buinen JO17-1
Elim JO17-1
Twedo JO17-1
CEC JO17-1

CEC JO17-2 3e Klasse 01
sc Erica JO17-2
Fc Ter-Apel’96 JO17-2
Drenthina JO17-2
DZOH JO17-4
SVV’04 JO17-2
EHS’85 JO17-2
Twedo JO17-2
DVC’59 JO17-1
SVBC JO17-1
ST Weerdinge/Valther Boys JO17-1
CEC JO17-2G
Bargeres JO17-2

CEC JO17-3 3e Klasse 02
ST Germanicus/CSVC JO17-2
HZVV JO17-4
vv Sleen JO17-1
DZOH JO17-5
De Weide JO17-3
VIOS(O) JO17-1G
SJO Dalen/DSC JO17-2
SJO NKVV/Protos JO17-1G
Raptim JO17-2
Sweel JO17-2
CEC JO17-3G

CEC JO15-1 2e Klasse 01
ST Germanicus/CSVC JO15-2G
vv Sleen JO15-1
SJO NWVV/Titan JO15-1
DZOH JO15-3
SVV’04 JO15-1
sc Angelslo JO15-1
Fc Klazienaveen JO15-2
SJO SWB JO15-1d
Elim JO15-1G
Twedo JO15-1
CEC JO15-1

CEC JO13-1 2e Klasse 01
ST Germanicus/CSVC JO13-2
HOC JO13-1
Bargeres JO13-1
Drenthina JO13-1
DZOH JO13-3
sc Angelslo JO13-1
Fc Klazienaveen JO13-2
Valthermond JO13-1
Sweel JO13-1
Twedo JO13-1
CEC JO13-1
Raptim JO13-2

CEC JO13-2 4e Klasse 04
DIO Groningen JO13-1
Gorecht JO13-1
Meeden JO13-3
Muntendam JO13-2G
CEC JO13-2G
HSC JO13-3G

CEC JO12-1 2e Klasse 01
SVBC JO12-1
SJO Dalen/DSC JO12-1
De Treffers’16 JO12-1G
CEC JO12-1
Fc Klazienaveen JO12-2
DZOH JO12-1

CEC JO11-1 2e Klasse 01
ST Germanicus/CSVC JO11-1G
HOC JO11-1
SVBO JO11-1
SJO NWVV/Titan JO11-1
Fc Ter-Apel’96 JO11-1
DZOH JO11-2
SVV’04 JO11-1
Fc Klazienaveen JO11-2
SJO Dalen/DSC JO11-1
Valthermond JO11-1
Twedo JO11-1
CEC JO11-1

CEC JO11-2 3e Klasse 02
Emmen JO11-3
Bargeres JO11-2
Fc Ter-Apel’96 JO11-2
Drenthina JO11-2
SVV’04 JO11-2
sc Angelslo JO11-2
Fc Klazienaveen JO11-3
De Weide JO11-3G
EHS’85 JO11-1G
Twedo JO11-3
CEC JO11-2
Raptim JO11-2G

CEC JO9-1 2e KLasse 01
Emmen JO9-1
sc Erica JO9-1
Fc Ter-Apel’96 JO9-1
Drenthina JO9-1
SVV’04 JO9-1
Fc Klazienaveekn JO9-2
Valthermond JO9-1
Sweel JO9-1G
Twedo JO9-2
Musselkanaal JO9-1
CEC JO9-1
Raptim JO9-2

CEC JO9-3 3e Klasse 01
SJO Titan JO9-1G
KSC JO9-1G
SJO BBC JO9-1
EHS’85 JO9-1
Sellingen JO9-1G
Nieuw Buinen JO9-1
CEC JO9-2
ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1
SJS JO09-1
sp Rorwinkel JO9-1
Mussel JO9-1
De Treffers’16 JO9-1G

CEC JO9-3 4e Klasse 02
Emmen JO9-3
sc Erica JO9-2
Bargeres JO9-2
Fc Ter-Apel’96 JO9-2G
DZOH JO9-3
KSC JO9-2G
EHS’85 JO9-2G
Nieuw Buinen JO9-2G
Musselkanaal JO9-2
CEC JO9-3

CEC JO9-4 4e Klasse 01
WVV JO9-3
Wildervank JO9-2
Noordster JO9-2
DZOH JO9-4
Veendam 1894 JO9-4
SJO ZVC’14 JO9-2
Bato JO9-2G
Nieuw Buinen JO9-3
Muntendam JO9-2
CEC JO9-4
HSC JO9-3G
Westerwolde Jo9-2