Navigation

Bekerwedstrijden 2018 -2019

Zaterdag 01 september
CEC 2 – Sweel 2 aanv: 14.00 uur
CEC VR1 – ST Westerwolde/Veelerveen VR1 aanv: 14.00 uur
SJS JO19-1 – CEC JO19-1 aanv: 12.15 uur
CEC JO17-1 – SJO HH’97 JO17-2 aanv: 11.00 uur
SJO Dalen/DSC JO17-2 – CEC JO17-2G aanv: 14.30 uur
CEC JO17-3G – DZOH JO17-4 aanv: 14.30 uur
CEC JO15-1G – vv Sleen JO15-1 aanv: 12.00 uur
Sweel JO13-1 – CEC JO13-1 aanv: 09.30 uur
CEC JO11-1 – Valthermond JO11-1 aanv: 10.45 uur
Fc Klazienaveen JO11-3 CEC JO11-2 aanv: 10.00 uur
Emmen JO9-1 – CEC JO9-1 09.00 uur
EHS’85 JO9-2G – CEC JO9-3 aanv: 09.00 uur
CEC JO9-4 – DZOH JO9-4 aanv: 10.45 uur
Zondag 02 september
Gasselternyveen 1 – CEC 1 aanv: 14.00 uur
CEC 2 – Fc Zuidlaren 2 10.00 uur
CEC 3 – SVBC 2 aanv: 10.00 uur
EHS’85 3 – CEC 4 aanv: 10.00 uur
Woensdag 05 september
CEC JO9-2 – Sp.Roswinkel JO9-1
Zaterdag 08 september
Fc Ter-Apel’96 1 – CEC 2 aanv: 14.30 uur
Sellingen VR1 – CEC VR1 aanv: 14.30 uur
CEC JO19-1 – Nw.Buinen JO19-1 aanv: 14.00 uur
SJO NWVV/Titan JO17-1 – CEC JO17-1 aanv: 13.30 uur
CEC JO17-2G – SJO NKVV/Protos JO17-1G aanv:13.00 uur
Sweel JO17-2 – CEC JO17-3G aanv: 11.00 uur
SJO NWVV/Titan JO15-1 – CEC JO15-1G aanv: 12.00 uur
CEC JO13-1 – Twedo JO13-1 aanv: 10.00 uur
CEC JO13-2G – Veendam 1894 JO13-3 aanv: 09.00 uur
SJO NWVV/Titan JO11-1 – CEC JO11-1 aanv: 09.00 uur
CEC JO11-2 – Twedo JO11-3 aanv: 09.30 uur
CEC JO9-1 – Sweel JO9-1G aanv: 10.45 uur
Zwartemeerse Boys JO9-1 – CEC JO9-2 aanv: 09.00 uur
CEC JO9-3 – DZOH JO9-3 aanv: 09.30 uur
Emmen JO(-3 – CEC JO9-4
Zondag 09 september
CEC 1 – SVBC 1 aanv: 14.00 uur
Annen 2 – CEC 2 aanv: 10.00 uur
sP.Roswinkel 2 – CEC 3 aanv: 10.00 uur
EHS’85 3 – CEC 4 aanv: 10.00 uur
Zaterdag 15 september
CEC 2 – Fc Klazienaveen 5 aanv: 14.00 uur
CEC VR1 – Drenthina VR2 aanv: 14.00 uur
CEC JO19-1 – Sc Erica JO19-1 aanv: 14.00 uur
CEC JO17-1 – ST Valthermond/HOC JO17-1 aanv: 11.00 uur
ST Weerdinge/ValtherBoys JO17-1 – CEC JO17-2G aanv: 13.30 uur
CEC JO17-3G – Twedo JO17-2 aanv: 15.45 uur
CEC JO15-1G – Twedo JO15-1 aanv: 12.00 uur
Sc Angelslo JO13-1 – CEC JO13-1 aanv: 10.00 uur
Fc Ter-Apel’96 JO11-1 – CEC JO11-1 aanv: 14.05 uur
CEC JO11-2 – Emmen JO11-3 aanv: 09.30 uur
CEC JO9-1 – Drenthina JO9-1 aanv: 10.45 uur
DVC’59 JO9-1 – CEC JO9-2 aanv: 09.00 uur
Sc Erica JO9-2G – CEC JO9-3 aanv: 09.00 uur
KSC JO9-2G – CEC JO9-4 aanv: 11.30 uur
Zondag 16 september
CEC 1 – EHS’85 1 aanv: 14.00 uur
Actief 2 – CEC 2 aanv: 11.00 uur
Zwartemeerse Boys 3 – CEC 3 aanv: 10.00 uur
CEC 4 – Zwartemeerse Boys 2 aanv: 10.00 uur